Kancelaria

Maciej Puchalski

Radca prawny
Doradca podatkowy

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku
www.oirp.gda.pl
Radca prawny nr wpisu: GD/GD/3046

Pomorski Oddział Krajowej
Izby Doradców Podatkowych
http://www.pomorski.kidp.pl

Doradca podatkowy nr wpisu: 13046

Kancelaria jest partnerem programu podatkowego wsparcia początkujących przedsiębiorców:
Start Biznes

Jestem radcą prawnym i licencjonowanym doradcą podatkowym oraz nauczycielem akademickim w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Doświadczenie zdobyte podczas pracy w kancelarii butikowej założonej przez byłych pracowników Ernst and Young (EY) oraz praca w dziale doradztwa podatkowego Deloitte umożliwiły mi zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu prawa podatkowego oraz gospodarczego stosowanego przez największe wiodące firmy w regionie Pomorza, jak również przez międzynarodowe korporacje.

Moje działania zawodowe skupiają się przede wszystkim na kompleksowym doradztwie biznesowym, w tym doradztwie podatkowym i prawnym dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Doświadczenie oraz zrozumienie mechanizmów biznesowych umożliwia mi współpracę z wiodącymi dostawcami usług IT na Pomorzu jak również osobami działającymi w branży kreatywnej oraz z innymi przedsiębiorcami.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia prawnego lub z zakresu prawa podatkowego (masz kontrolę podatkową lub po prostu masz problem z podatkami), zapraszam serdecznie do współpracy.

Pomoc prawną świadczę w języku polskim i angielskim.

copyright © 2018 by LegalOps, all rights reserved. Realizacja Studio Brothers - strony internetowe